Dwaj Gruzini, którzy do Rawicza przyjechali na nielegalne zakupy zostali zatrzymani a ich łup wrócił do rąk pokrzywdzonych. Mężczyźni w jedną godzinę okradli cztery miejscowe markety, jednak czujne oko jednego z ochoniarzy i powiadomienie policji przyniosło oczekiwany efekt. Złodzieje zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

W czwartek, 19 grudnia około godziny 7.00 jeden z pracowników ochrony miejscowego marketu zawiadomił policję, że dwaj nieznani mu mężczyźni, chwilę wcześniej wynieśli ze sklepu drogi alkohol. Istniało duże prawdopodobieństwo, że złodzieje na tym nie zakończą swojej „działalności”. Ochroniarz powiadomił również swoich kolegów po fachu z sąsiednich marketów, by zwrócili uwagę za takimi mężczyznami i okazało się, że to była dobra decyzja, ponieważ złodzieje poszli kraść do kolejnego sklepu.

Sprawcy zostali zatrzymali na gorącym uczynku. W toku prowadzonych czynności okazało się, że 34 i 40-latek, obywatele Gruzji, w ciągu jednej godziny zdążyli ukraść z czterech rawickich marketów alkohole i artykuły chemiczne na łączną kwotę niemal 7 tysięcy złotych. Wpadli w czwartym sklepie. Na kradzież przyjechali nissanem i w nim chowali wcześniej skradziony towar.

W zainteresowaniu złodziei był głównie drogi alkohol, kradli oni również artykuły chemiczne. Gruzini usłyszeli zarzuty za które grozi im do 5 lat więzienia a towar wrócił na sklepowe regały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię