Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności powstania obrażeń u niespełna 3-letniego chłopca. W sprawie tej został zatrzymany 25-letni mężczyzna, który usłyszał zarzut znęcania się i spowodowanie obrażeń u dziecka. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jeszcze dziś funkcjonariusze wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego.

Wczoraj dyżurny rypińskiej policji otrzymał informację o przyjęciu do szpitala niespełna 3-letniego chłopczyka z obrażeniami ciała, które wskazywały na to, że do tych obrażeń mogły przyczynić się inne osoby. Jeszcze tego samego dnia do sprawy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę.

Dzisiaj na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się na chłopcem oraz spowodowania u niego obrażeń naruszających czynności narządu jego ciała na okres powyżej 7 dni, za co grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci, jeszcze dzisiaj, wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 25-latka. Lekarze określają stan dziecka jako ciężki, ale stabilny.

3 KOMENTARZE

  1. Ten co daje karę 5 lat dla zwyrodnialca to poprosi idiota który niema serca dla małego dziecka a temu bandycie też powinien połamać nogi ale tak by już nie dało się ich poskładać

  2. w zupelnosci sie zgadzam,,,,,powrot do sredniowiecza w cywilizowanej europie jest praktykowany w klasach z histori sredniowiecza,,,,,,w polsce wciaz w nim tkwimy,,,,,,wiec czemu nie ,,,,,niech plona stosy z czarownicami,,,,lammy kolem przestepcow,,,,scinajmy glowy,,,,wykluwajmy oczy,,,,,nie szanujmy werdyktow sedziowskich,,,,,,,,moze kiedys i do polski zawita oswiecenie,,,,,prawda malinko?. Choc ghandi powiedzial kiedys ze oko za oko i wszyscy oslepniemy,,,,,ale on nie polak,,,,,on w polskiej terminologi to BRUDAS,,,,,nie tak ich nazywamy w potocznym jezyku,,,,,,ajjjjjjjj polacy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię