Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności powstania obrażeń u niespełna 3-letniego chłopca. W sprawie tej został zatrzymany 25-letni mężczyzna, który usłyszał zarzut znęcania się i spowodowanie obrażeń u dziecka. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jeszcze dziś funkcjonariusze wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego.

Wczoraj dyżurny rypińskiej policji otrzymał informację o przyjęciu do szpitala niespełna 3-letniego chłopczyka z obrażeniami ciała, które wskazywały na to, że do tych obrażeń mogły przyczynić się inne osoby. Jeszcze tego samego dnia do sprawy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę.

Dzisiaj na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się na chłopcem oraz spowodowania u niego obrażeń naruszających czynności narządu jego ciała na okres powyżej 7 dni, za co grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci, jeszcze dzisiaj, wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 25-latka. Lekarze określają stan dziecka jako ciężki, ale stabilny.

1 KOMENTARZ

  1. Ten co daje karę 5 lat dla zwyrodnialca to poprosi idiota który niema serca dla małego dziecka a temu bandycie też powinien połamać nogi ale tak by już nie dało się ich poskładać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię