Śledztwo wyjaśni, czy 55-letni mieszkaniec Opolszczyzny odebrał życie swojej byłej żonie. Ciało kobiety przed dwoma dniami odnaleźli policjanci na terenie powiatu przeworskiego. Było ukryte w zaroślach. Mężczyzna dzień wcześniej popełnił samobójstwo.

We wtorek rano, policjanci z Przeworska zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok mężczyzny. Jego ciało znajdowało się w budynku stodoły. Policjanci potwierdzili tożsamość tego człowieka, to 55-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Oględziny i przesłuchania świadków wstępnie wykluczyły, aby do śmierci mężczyzny przyczynił się ktoś inny. Niemniej jednak policjanci drobiazgowo wyjaśniali okoliczności śmierci 55-latka.

W pobliżu zabudowań odnaleziono samochód, którym mężczyzna przyjechał do swojej znajomej. We wnętrzu volkswagena śledczy ujawnili ślady krwi. To dało podstawę do dalszych działań.

Następnego dnia mieszkaniec powiatu przeworskiego zgłosił policjantom, że w rejonie łącznika autostradowego w miejscowości Gorliczyna znalazł damską torebkę z rzeczami należącymi do mieszkanki województwa opolskiego. Funkcjonariusze przeszukali ten teren poszukując innych śladów. Jeden z policjantów zwrócił uwagę na porzucony w przydrożnym rowie worek, na którym były brunatne plamy. Nieco dalej, w zaroślach ujawniono zwłoki kobiety, były przykryte trawą i gałęziami.

Przez wiele godzin policjanci i prokurator pracowali na miejscu, zabezpieczali ślady i dowody przestępstwa. Równocześnie trwały czynności, by ustalić  tożsamość zmarłej. Dziś rano, potwierdzono, że to 54-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla, która poszukiwana była od kilku dni przez miejscową Policję.

Dziś przeprowadzono sekcję zwłok kobiety. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Przemyślu.

Źródło: podkarpacka policja

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię