Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Włochy, we współpracy z kryminalnymi z ochockiej komendy, zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież 10 tysięcy złotych w jednej z restauracji w warszawskich Włochach.

Mężczyzna zgłosił się do Komisariatu Policji Warszawa Włochy, informując o kradzieży 10 000 złotych z kieszeni jego kurtki w jednej z restauracji przy Alejach Jerozolimskich. Kryminalni z Komisariatu Policji Warszawa Włochy oraz funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z ochockiej komendy podjęli się sprawy.

Po analizie materiałów i przeprowadzeniu szeroko zakrojonych działań, policjanci zidentyfikowali i zatrzymali 41-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież. Zatrzymany był wyraźnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy i został przewieziony do Komisariatu Policji Warszawa Włochy, gdzie usłyszał zarzut związany z kradzieżą.

W związku z popełnionym przestępstwem 41-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota, a o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię