Policjanci na warszawskich Bielanach zatrzymali mężczyznę, który chciał narazić sklep na straty. W tym przypadku chodziło o nożyce do cięcia metalu. 31-latek przekleił cenę z tańszego produktu na droższy. Oszczędności w tym przypadku miały wynieść 24 złote. Zatrzymany już usłyszał zarzut oszustwa. Czyn zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Policyjna załoga została wezwana do jednego centrów handlowego na warszawskich Bielanach. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali mężczyznę, który wymyślił sobie sposób na zaoszczędzenie na zakupach, a tym samym na oszukanie sklepu. 31-latek robiąc zakupy myślał, że nikt go nie obserwuje. Z tańszego produkt, przekleił cenę na droższy, a następnie poszedł z nim do kasy, gdzie zapłacił za zakupy niższą kwotę pieniędzy.

W ten sposób 31-latek chciał „oszczędzić” 24 złote. Całe to zdarzenie obserwował pracownik ochrony, który o zdarzeniu powiadomił policję. Po przekroczeniu linii kas 31-latek został zatrzymany. Okazało się że na nożycach do cięcia metalu widnieje cena z młotka. Nieuczciwy klient już usłyszał zarzut oszustwa zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: stołeczna policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię