Bielańscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o znęcanie się, stalking oraz uszkodzenie mienia. Mężczyzna nachodził kobietę w miejscu zamieszkania, ubliżał jej oraz niszczył należące do niej przedmioty. Zatrzymany usłyszał zarzuty w prokuraturze. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan otrzymali zgłoszenie o wybiciu szyby w oknie domu na terenie dzielnicy. Jak ustalili funkcjonariusze sprawcą zdarzenia był 27-latek, który od kilku tygodni nachodził byłą partnerkę w miejscu zamieszkania. Mężczyzna był agresywny, dobijał się do drzwi, niszczył przedmioty oraz ubliżał pokrzywdzonej.

27-latek został zatrzymany oraz trafił do policyjnej celi. W trakcie prowadzonego postępowania okazało się, że mężczyzna także znęcał się nad kobietą.

Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymany w prokuraturze usłyszał zarzuty karne. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz wydał zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Za popełnione przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię