Zambrowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież części samochodowych z zaparkowanego bmw. Łupem mężczyzn padły przedmioty o łącznej wartości 5 tysięcy złotych. 19 i 21 latek trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec czerwca bieżącego roku, mundurowi przyjęli zgłoszenie o kradzieży części z samochodu zaparkowanego w budynku gospodarczym na jednej z niezamieszkanych posesji na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w drugiej połowie czerwca sprawcy wymontowali z bmw elementy przedstawiające jakąkolwiek wartość. Ukradli między innymi licznik prędkości, instalację gazową, reflektory i felgi aluminiowe.

Właściciel oszacował straty na kwotę 5 tysięcy złotych. Kryminalni pracujący przy tej sprawie ustalili, że kradzieży mogli dokonać dwaj mieszkańcy powiatu zambrowskiego. 19 i 21 letni mężczyźni zostali zatrzymani w miniony czwartek. Już następnego dnia usłyszeli zarzuty kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jak informują śledczy sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię