Sosnowieccy policjanci kryminalni prowadzą sprawę śmierci mężczyzny o nieustalonych dotąd personaliach, którego szkielet został znaleziony pod koniec kwietnia 2017 roku przy ul. Popiełuszki w Sosnowcu. Prosimy o pomoc osoby, które mogą posiadać informacje, kim był bezdomny mężczyzna. Teraz, dzięki metodzie superprojekcji, biegli odtworzyli na podstawie budowy czaszki prawdopodobny wygląd zmarłego mężczyzny.

W Sosnowcu przy ul. Popiełuszki, w rejonie ogródków działkowych, znajdują się nieużytki. Właśnie na nich, na wysokości posesji oznaczonej nr 36, w zagajniku, przy murze stanowiącym pozostałość nieistniejącej już nieruchomości, bytował mężczyzna, którego szkielet odkryto tam 26 kwietnia ubiegłego roku. Na szczątki natknął się przypadkowy przechodzień. Wczesną wiosną miejsce to jest zwykle jeszcze dobrze dostępne i widoczne, bowiem bujna roślinność pojawia się tam dopiero w okresie letnim. Biegły podczas badania zwłok określił, że zgon mężczyzny mógł nastąpić od 6 miesięcy do 2 lat wcześniej. Teraz, dzięki metodzie superprojekcji, na podstawie budowy czaszki biegli odtworzyli prawdopodobny wygląd mężczyzny. Publikujemy zarówno komputerową wizualizację odtworzonego obrazu, jak i efekty pracy rysowników.

Policjanci prowadzący sprawę proszą wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o przebywającym często właśnie w tym miejscu mężczyźnie, o kontakt pod nr telefonu 032 2961 307 lub 032 2961 315 z prowadzącymi sprawę, z Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961 200 lub 032 2961255 lub osobistą wizytę w najbliższej jednostce Policji.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię