Policjanci ze Świdnika zatrzymali 49-latkę, która nożyczkami zaatakowała swojego męża raniąc go. Jak zgłosił policjantom pokrzywdzony, jego małżonka od dłuższego czasu stosuje wobec niego przemoc. Kobieta usłyszała zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad mężem. Wczoraj Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Świdniku zastosował wobec podejrzanej tymczasowy areszt. Czynności w tej sprawie trwają. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zdarzenia.

W miniony wtorek do świdnickiej komendy policji zgłosił się mężczyzna, który zgłosił że został dźgnięty nożyczkami w nogę przez swoją żonę. Jak wynikało ze wskazywanych przez niego okoliczności, jego 49-letnia małżonka od dłuższego czasu stosuje wobec niego przemoc. Pomiędzy małżonkami miało dochodzić do awantur i nieporozumień.

Sprawą zajęli się mundurowi. Zatrzymali 49-latkę i osadzili w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była trzeźwa. Wczoraj zatrzymana kobieta została doprowadzona do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Świdniku, gdzie zastosowano wobec niej tymczasowy miesięczny areszt. Teraz ustalane są okoliczności opisywanych przez mężczyznę zdarzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię