Policjanci z Gilowic zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna z terenu jednego z ośrodków wypoczynkowych kradł… wycieraczki do obuwia. Jak się okazało wycieraczki były mosiężne, a ich wartość to kwota blisko 3 tys. zł. 32-latek usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Od pewnego czasu na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Międzybrodziu Żywieckim dochodziło do kradzieży. Łupem złodzieja padały mosiężne wycieraczki do obuwia. W okresie około miesiąca skradziono ich siedem.Wartość skradzionych łupów, to kwota blisko 3 tys. zł.

Policjanci z Gilowic rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Sprawdzali każdy ślad i informację mogącą przyczynić się do zatrzymania złodzieja. 2 listopada zapukali do drzwi 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, którego podejrzewali o złodziejski proceder. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię