Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna w godzinach nocnych, dokonał uszkodzenia dachu pojazdu m-ki lamborghini w dniu 17 października 2021 roku w Warszawie na ul. Emilii Plater. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z dyżurnym KPP w Pruszkowie pod numerem tel. 47 72 46 213 lub drogą elektroniczną na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Właściciel samochodu zauważył uszkodzenia, nie był jednak w stanie określić, gdzie i kiedy dokładnie one powstały. Policjanci w wyniku szeregu czynności dotarli do nagrania z monitoringu, na którym widać, że doszło do wandalizmu. Starty są znacznej wielkości.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Pruszkowie, prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące uszkodzenia mienia, do którego doszło w dniu 17 października 2021 roku w Warszawie na ul. Emilii Plater.

Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który uszkodził dach pojazdu m-ki lamborghini.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatowa Policji w Pruszkowie, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 213.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię