archiwum

Sąd Rejonowy w Jaworznie, na wniosek śledczych i prokuratury, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Jaworzna. 33-latek jest podejrzany o znęcanie się nad żoną oraz synem. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad pół kilograma marihuany. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kilkuletni pobyt w więzieniu.

W piątek, na wniosek śledczych i prokuratury, Sąd Rejonowy w Jaworznie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 33-letniego mieszkańca Jaworzna, podejrzanego o znęcanie się nad żoną i synem. Domowy oprawca został zatrzymany w piątek, 6 listopada w czasie interwencji przeprowadzonej przez policjantów z jaworznickiej komendy. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że podejrzany od dłuższego czasu wszczynał awantury, podczas których znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną.

To jednak nie koniec problemów 33-latka. Policjanci podczas interwencji w mieszkaniu mężczyzny znaleźli dodatkowo ponad pół kilograma suszu roślinnego, który po przebadaniu okazał się marihuaną. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego narkotyku, to ponad 15 tysięcy złotych. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię