Wystarczyło kilka minut, by z portfela pozostawionego przypadkiem, na sklepowym regale, zniknęły pieniądze. Jak się okazało, z okazji skorzystała starsza kobieta, robiąca zakupy. Wzięła portfel, wyjęła z niego pieniądze, po czym odłożyła portfel na regał. Teraz poszukiwana jest przez Wydział Kryminalny mławskiej komendy policji. Jeśli rozpoznajesz podejrzaną, powiadom policję.

Do zdarzenia doszło w jednym z mławskich marketów. Mieszkanka Mławy, podczas robienia zakupów, przypadkiem odłożyła portfel na regał. Po kilku minutach zorientowała się, że nie ma przy sobie portfela, gdy po niego wróciła, w portfelu nie było już pieniędzy. Sytuację zarejestrowały kamery. Okazało się, że portfel zauważyła starsza kobieta w niebieskiej kurtce i szarych, sportowych butach. Wzięła portfel, otworzyła go, wyjęła pieniądze, po czym odłożyła portfel na regal i dalej robiła zakupy. Okradziona mławianka powiadomiła policję. Postępowanie prowadzi wydział kryminalny mławskiej komendy policji.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 39. Taką informację można przekazać anonimowo.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię