archiwum

Mieszkaniec Gdyni wczoraj przyniósł do budynku komendy znaleziony w Bytowie portfel z dokumentami. Postawa mężczyzny jest godna pochwały, lecz 19-letni właściciel zguby nie był zadowolony z finału tej sprawy, ponieważ w portfelu oprócz dokumentów policjanci znaleźli narkotyki.

Wczoraj po godzinie 16 do bytowskiej komendy przyszedł 46-letni mieszkaniec Gdyni, który w Bytowie na ul. Przemysłowej znalazł portfel. Policjanci od mężczyzny przyjęli zgubę oraz sprawdzili zawartość, aby oddać go właścicielowi. Jak się okazało, w portfelu znajdowały się dokumenty, zdjęcia paszportowe oraz woreczek strunowy z marihuaną. Policjanci pojechali i do mieszkańca gminy Bytów, który był właścicielem zguby.

19-latek otrzymał od funkcjonariuszy zagubiony portfel oraz został przesłuchany w związku z ujawnioną marihuaną. Śledczy po zebraniu materiałów najprawdopodobniej przedstawią mu zarzuty, a mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Za posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

3 KOMENTARZE

  1. Przestańcie się ośmieszać.Ile mogłoby być w tym portfelu???2 gramy…no może 3 jeśli dobrze upchał.Czy to naprawdę jest aż tak ordynarne przestępstwo,parę lufek zioła???Ludzie umierają od hery,koki,mefki czy amfy a wy w kółko opisujecie te ,,zbrodnie z jointem w kieszeni”.Nie twierdzę,że marihuana to lek na astmę ale napewno nie jest groźniejsza niż alkohol a jeśli chodzi o większe ilości to napewno alkohol jest gorszy.Przeciez o tym wie każdy,choć minimalnie zainteresowany tematem człowiek.A nagonka na trawę jest taka jakby od jej zażycia umiaraly miliony…..

    • Ile by tam nie było, to się przyznawać nie powinien!!!
      Równie dobrze dziad mógł sam mu podrzucić i wjebać chłopaka.
      Chcecie, to proszę do sądu i tam udowodnić winę i że temat był jego, a nie dobrowolne przyznanie się w sytuacji kiedy można było wszystko…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię