Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po zakażeniu koronawirusem zmarł nasz Kolega i Przyjaciel sierż.szt. Mateusz Król asystent Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. Miał 34 lata. Odchodząc tak wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. 

29 listopada 2020 roku w wieku 34 lat zmarł nasz Kolega i przyjaciel sierż.szt. Mateusz Król, policjant pionu kryminalnego (dochodzeniowo-śledczego) Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

Przebieg służby

W szeregi Policji Mateusz Król wstąpił w 2013 roku. Od początku pełnił służbę w Człuchowie. Doświadczenie zdobywał w służbie patrolowej, a następnie w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

„W służbie dał się poznać jako odpowiedzialny, profesjonalny i sumienny funkcjonariusz, a przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze w naszych sercach pozostanie ciepłym, przyjacielskim, życzliwym i wspaniałym kolegą, a także wspaniałym towarzyszem w służbie. Można było na niego liczyć w każdej sytuacji” – wspominają Mateusza koledzy z jednostki.

Śmiertelny koronawirus

Mateusz odszedł od nas po zachorowaniu na COVID-19, na zawsze pozostawiając rodzinę i przyjaciół w głębokim żalu.

Komendant Powiatowy Policji w Człuchowie oraz policjanci i pracownicy człuchowskiej Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię