Ilustracja.

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali 32-latka, który podejrzewany jest o udział w oszustwie na policjanta „CBŚP”. Pokrzywdzony w wyniku tego zdarzenia stracił oszczędności w kwocie 638 tysięcy złotych. Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej na warszawskiej Ochocie, gdzie usłyszał zarzuty. Decyzją sąd został aresztowany na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło 8 października bieżącego roku przy ul. Gorlickiej na warszawskiej Ochocie. Na numer stacjonarny starszego mężczyzny zatelefonował oszust, który podawał się za funkcjonariusza. Mężczyzna tak poprowadził rozmowę, że przekonał seniora do przekazania oszczędności swojego życia. Pokrzywdzony w wyniku oszustwa stracił 638 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze zajmujący się przestępstwami przeciwko mieniu z komendy na warszawskiej Ochocie. W wyniku szeroko zakrojonych działań i wykonaniu wielu czynności policjanci ustalili dane personalne mężczyzn, który odebrał pieniądze od seniora. Kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyzną w Markach pod Warszawą.

W komendzie na Ochocie zostały wykonywane z nimi czynności procesowe. Po zebraniu materiału dowodowego podejrzewany został doprowadzony do Prokuratury na warszawskiej Ochocie, gdzie przedstawiono mu zarzut oszustwa, do którego się przyznał. 32-latek decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię