W miniony wtorek policyjna intuicja doprowadziła funkcjonariuszy z komisariatu przy ul. Kołłątaja do opla, w którym znajdował się 28-letni mieszkaniec Kielc. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie 100 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina oraz około 50 gramów suszu, zidentyfikowanego jako marihuana.

W ostatni wtorek przed godziną 20 policjanci z Ogniowa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji II w Kielcach podczas patrolu osiedla Herby zwrócili uwagę na opla. W pojeździe siedział dobrze znany kieleckim stróżom prawa 28 – latek. Mężczyzna był wielokrotnie notowany za przestępstwa, w tym również za te związane z narkotykami. Policyjna intuicja nie zawiodła, bowiem przy 28 – latku funkcjonariusze znaleźli woreczek z zawartością 100 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Gdy funkcjonariusze sprawdzali auto kielczanina, znaleźli jeszcze 50 gramów suszu, którego weryfikacja wykazała, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany, a jego poczynania oceni teraz sąd. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię