Fot. Pixabay

Dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie kradzieży sklepowej. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam funkcjonariusze zastali pracowników wraz z ujętą na kradzieży kobietą. Jak ustalili mundurowi, 24-latka skradziony towar chowała do wózka dziecięcego, a następnie opuściła placówkę handlową nie uiszczając za niego opłaty. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła 13.00, gdy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał wezwanie na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. W jednej z placówek handlowych na terenie gminy została ujęta kobieta, która dokonała kradzieży towaru. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili funkcjonariusze, pracownicy ujęli 24-latkę, gdy wyszła ze sklepu z artykułami przemysłowymi i spożywczymi nie uiszczając za nie opłaty. Skradziony towar chowała do wózka dziecięcego, w którym znajdowała się lalka ubrana w dziecięce ubranka.

Dzięki tej interwencji towar z powrotem trafił na sklepowe półki. Nieuczciwa klientka została zatrzymana przez policjantów. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię