Policjanci wydziału do walki z przestępczością samochodową KSP sprawili wiele radości właścicielowi Harleya Davidsona, który został mu skradziony kilka dni temu na terenie Pragi Południe. Podczas działań operacyjnych zauważyli pojazd zaparkowany przy ul. Motorowej i po wykonaniu czynności zwrócili właścicielowi.

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością samochodową na terenie Pragi Południe prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie złodziei samochodowych. W rejonie ulicy Motorowej zwrócili uwagę na zaparkowanego Harleya Davidsona. Z uwagi na fakt, że miejsce postoju motocykla wydało im się podejrzane, sprawdzili, czy pojazd nie został skradziony.

Jak się okazało, mieli rację. Z policyjnych systemów wynikało, że harley został skradziony kilka dni temu z terenu dzielnicy. Na miejsce zostali wezwani dochodzeniowcy z południowopraskiej komendy. O odnalezieniu motocykla został powiadomiony właściciel, który niezwłocznie pojawił się na miejscu. Skradziony pojazd, po wykonaniu niezbędnych czynności policyjnych, został przekazany właścicielowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię