archiwum

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie ustalili i zatrzymali 24- letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży przewodów telekomunikacyjnych. Jego poszukiwania ułatwiło odnalezienie w pobliżu miejsca zdarzenia portfela z dokumentami. Przestępstwo, o które jest on teraz podejrzewany, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Przed kilkoma dniami w terenie leśnym nieopodal miejscowości Czarnów w gminie Konstancin- Jeziorna, doszło do próby kradzieży ponad 120 metrów przewodów telekomunikacyjnych. Funkcjonariusze z tutejszego komisariatu podczas swoich czynności operacyjnych szybko ustalili podejrzewanego. Pomogło im w tym między innymi odnalezienie portfela z dokumentami, który znajdował się w pobliżu miejsca zdarzenia.

Dowód osobisty, prawo jazdy i karty bankomatowe należały do znanego policjantom mężczyzny, który w przeszłości wszedł już w konflikt z prawem. 24- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię