Policjanci w wyniku intensywnych czynności poszukiwawczych na jednej z ulic Koszalina zatrzymali poszukiwanego listem gończym Artura W. Mężczyzna jest podejrzany o związek ze śmiercią 20-letniej mieszkanki Zduńskiej Woli.

Dziś przed godz. 16.00 na jednej z ulic Koszalina zachodniopomorscy policjanci zatrzymali Artura W. Mężczyzna był poszukiwany przez policjantów w związku ze śmiercią 20-letniej kobiety ze Zduńskiej Woli.

W wyniku intensywnych czynności poszukiwawczych policjanci ustalili, że poszukiwany Artur W. może przebywać w Koszalinie. Policjanci natychmiast podjęli działania. Mężczyzna został zatrzymany na przystanku. Nie stawiał oporu. Został już przetransportowany do Łodzi. Ma na koncie inne przestępstwa – m.in. gwałt.

Mężczyzna jest podejrzany o morderstwo 20-letniej dziewczyny. Ciało ukrył w wersalce w wynajmowanym mieszkaniu na jednym z łódzkich osiedli. Sekcja zwłok wskazała, że została uduszona.

Podczas śledztwa popełniono błędy. Policjanci nie przeszukali mieszkania, gdy wpłynęło do nich zgłoszenie o zaginięciu Kai. Zwłoki odkryto wiele dni później. Policjantom grozi wydalenie ze służby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię