Policjanci z wilanowskiego wydziału kryminalnego, prowadzą dochodzenie w sprawie gróźb karalnych pozbawienia życia, kierowych wobec pracownicy jednego ze sklepów przy ul. Soczi na warszawskim Wilanowie. Mężczyzna najpierw ukradł wino, a kiedy kierowniczka placówki mu je odebrała, odgrażał się jej, że ją zabije. Kobieta uznała jego słowa za realne i możliwe do spełnienia. W obawie o swoje życie zawiadomiła policjantów, którzy teraz poszukują mężczyznę opublikowanego na zdjęciu. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Okrężnej 57 w Warszawie. Tel. 47 72 325 03 czynny całą dobę.

Z zawiadomienia pokrzywdzonej wynikało, że mężczyzna wszedł do sklepu, zdjął wino z regału i zamierzał z nim wyjść, nie płacąc. Widząc to, kierowniczka sklepu zareagowała, prosząc, żeby mężczyzna odstawił nie swoją rzecz albo za nią zapłacił. Mężczyzna nie miał zamiaru tego zrobić, więc sama odebrała mu butelkę z alkoholem i nakazała opuścić placówkę handlową.

Poruszony tym faktem sprawca zaczął wyzywać kobietę słowami wulgarnymi, a następnie zagroził, że przypilnuje, kiedy będzie wychodziła ze sklepu i ją zabije. Kobieta uznała, że może on spełnić groźby i zawiadomiła policjantów.

Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów prowadzą policjanci z wilanowskiego wydziału kryminalnego. W trakcie czynności zdobyli wizerunek sprawcy, który publikujemy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości albo jego obecnego miejsca pobytu, lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 325 03, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię