Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który w porze nocnej jechał rowerem bez oświetlenia. Jak się okazało 33-latek posiadał przy sobie narkotyki. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

W minioną środę około godz. 1:00 w nocy policjanci z otwockiej komendy podczas rutynowego patrolu, na jednej z ulic Otwocka zauważyli mężczyznę, który jechał rowerem bez oświetlenia.

Narkotyki – więcej wiadomości kryminalnych

Podczas interwencji 33-latek był nadpobudliwy i zdenerwowany, co wzbudziło pewne podejrzenia funkcjonariuszy. Przyczyna jego nerwowego zachowania wyjaśniła się w trakcie kontroli osobistej. Wówczas wtedy z kieszeni spodni mężczyzny wypadło zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością białego proszku. 33-latek oświadczył mundurowym, że jest to amfetamina, którą posiada na własny użytek. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy.

Wstępne badania zabezpieczonej substancji wykazały, że biały proszek o wadze 2,5 grama to amfetamina.

Następnego dnia śledczy przedstawili 33-latkowi zarzut posiadania substancji psychotropowej. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię