Dzięki kryminalnym z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo blisko 2 kg amfetaminy nie trafi do potencjalnych klientów. Tyle bowiem narkotyków zabezpieczyli policjanci w wynajmowanym przez pewną parę mieszkaniu na jednym z osiedli w Toruniu. Oboje usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków psychotropowych i wprowadzania ich do obrotu, z czego uczynili stałe źródło dochodu. Grozi im do 12 lat więzienia.

W minioną środę (18.03.20) przed południem kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo na podstawie wcześniejszych ustaleń weszli do jednego z wynajmowanych mieszkań na osiedlu Chełmińskie Przedmieście.

Podczas przeszukania znaleźli w lodówce biały proszek. Wstępne testy wykazały, że ma on właściwości charakterystyczne dla amfetaminy. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 2 kg (ponad 1968 g) narkotyku.

Policjanci zatrzymali tam parę (49-latkę i 52-latka). Jak się okazało oboje byli już  notowani za podobne przestępstwa. Teraz przyjdzie im odpowiedzieć za posiadanie znacznej ilości narkotyków, ale to nie wszystko. Policjanci dowiedli również, że wprowadzali je do obrotu z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu.

Wczoraj (19.03.20) oboje usłyszeli pierwsze zarzuty. Grozi im do 12 lat więzienia, ale policjanci nie poprzestają na tym. Zbierają kolejne dowody na to, że oboje sprzedawali narkotyki większej liczbie osób. Niewykluczone więc, że wkrótce usłyszą kolejne zarzuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię