Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dziś na drodze powiatowej w miejscowości Olszanka (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący alfą romeo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z oplem vectrą. W wyniku wypadku opel stanął płomieniach. Najbardziej ucierpiała kierująca oraz pasażerka opla, która śmigłowcem został przetransportowana do jednego z lubelskich szpitali. Kierująca oplem pomimo obrażeń sama wydobyła dzieci z płonącego samochodu.

Do wypadku doszło dziś przed godziną 8 rano w miejscowości Olszanka gm. Krzczonów. Kierujący alfą romeo 21-latek jadący drogą powiatową zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym oplem vectra. Pojazdem tym kierowała kobieta. Razem z nią podróżowała 17-latka oraz dzieci w wieku 9 miesięcy oraz 9 i 10 lat.

Po zderzeniu opel zapalił się. Najbardziej ucierpiała kierująca oraz pasażerka opla, która śmigłowcem został przetransportowana do jednego z lubelskich szpitali. Kierująca oplem pomimo obrażeń sama wydobyła dzieci z płonącego samochodu, jednak nie była już w stanie odejść od pojazdu. Na miejscu pojawił sie policjant z lubeskiego komisariatu który w dniu wolnym, przejeżdżał tą drogą. Zatrzymał się i pomógł kobiecie oraz dzieciom oddalić się od płonącego pojazdu. Policjantowi pomogła też jedna z mieszkanek, która zauważyła wypadek.

Samochodem marki Alfa Romeo podróżowało 3 mężczyzn. Wszyscy uczestnnicy wypadku trafili do szpitala. To wstępne okoliczności tego wypadku.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię