archiwum

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na trasie Dąbrowica – Płouszowice Kolonia. Zginęli dwaj młodzi motocykliści. Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratury, ustalają lubelscy policjanci.

Do wypadku doszło przed godz. 21:00 w miejscowość Dąbrowica, na trasie Dąbrowica – Płouszowice Kolonia. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący motocyklem kawasaki –  27 latek wyprzedzał samochód m-ki Renault. Niestety motocyklista nie zdążył bezpiecznie wykonać manewru. Doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka drugim jednośladem. Oba motocykle  uderzyły jeszcze w bok samochodu. Na miejscu zginęli kierujący motocyklami, mężczyźni w wieku 27 i 24 lat.

Kierujący kawasaki nie posiadał uprawnień do kierowania, a w przypadku pojazdu m-ki Peugeot  brak jest informacji o jego rejestracji i ubezpieczeniu.

Przez kilka godzin  na miejsca wypadku, pod nadzorem prokuratury pracowali policjanci. W oględzinach uczestniczył także biegły.  Szczegóły zdarzenia ustalane będą podczas prowadzonego postępowania.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię