Policjanci z Ochoty wspólnie z funkcjonariuszami z warszawskich Włoch wpadli na trop 26-latka, który miał posiadać narkotyki. W wyniku przeprowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli znaczną ilość substancji psychotropowych. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został aresztowany na 3 miesiące.

Kryminalni z Ochoty i warszawskich Włoch pozyskali informację o mężczyźnie, który może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres i w wyniku krótkotrwałej obserwacji na klatce schodowej w jednym z bloków przy ulicy Szczęsnej zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. W chwili kiedy 26-latek wchodził do mieszkania policjanci przystąpili do działania.

Mężczyzna na widok policyjnych odznak, próbował wbiec do mieszkania i zamknąć drzwi. Jednak szybka i zdecydowana reakcja kryminalnych uniemożliwiła mu to. 26-latek zaczął zachowywać się agresywnie i próbował uniemożliwić policjantom czynności. Funkcjonariusze ostrzegli mężczyznę, że w przypadku utrudniania działań użyją wobec niego środków przymusu bezpośredniego. Po tych słowach 26-latek uspokoił się i kryminalni przystąpili do przeszukania mieszkania. W wyniku dalszych czynności w lokalu policjanci ujawnili kokainę, amfetaminą, marihuanę, grzyby oraz wagę, która mogła służyć do porcjowania narkotyków. Łączna waga substancji psychoaktywnych jaką zabezpieczono wynosiła ponad 82 gramy.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na warszawskich Włochach. 26-latek usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Na poczet przyszłych kar od zatrzymanego zostały zabezpieczone pieniądze ujawnione w lokalu. Teraz może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię