Policjanci z komendy wojewódzkiej w Kielcach, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec jednej z miejscowości pod Kielcami posiadał narkotyki. Kilogram mefedronu, oraz podobne ilości amfetaminy i marihuany zostały zabezpieczone w miejscu zamieszkania mężczyzny. Za posiadanie znacznych ilości tych substancji 31-latkowi grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Już od pewnego czasu policjanci podejrzewali, że 31-latek z powiatu kieleckiego może posiadać narkotyki. Wczoraj mundurowi postanowili złożyć mężczyźnie nieoczekiwaną wizytę. Już na początku interwencji, 31-latek zapytany o posiadane substancje zabronione przyznał, że „coś tam ma”.

Przeszukanie miejsca zamieszkania szybko pokazało, że „coś tam” stanowi więcej niż można się było spodziewać. W pokoju zajmowanym przez 31-latka policjanci zabezpieczyli 4 pakunki z roślinnym suszem oraz pakunki foliowe z białym proszkiem. Mężczyzna oświadczył, że to mefedron i amfetamina. W piwnicy użytkowanej przez zatrzymanego policjanci znaleźli blaszaną miskę z suszem roślinnym.

Wstępne analizy substancji wskazują na narkotyki. W efekcie działań mundurowych zabezpieczono kilogram mefedronu, blisko 800 gramów amfetaminy oraz blisko 900 gramów marihuany. 31-latek został osadzony w policyjnej celi. Niebawem sprawą zajmie się sąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię