Foto: archiwum

Policjanci z Bielan podczas oględzin mieszkania, w którym doszło do pożaru, znaleźli marihuanę oraz tabletki ecstasy. W związku ze sprawą zatrzymany został jeden z mieszkańców. 28-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z Bielan razem z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzili oględziny mieszkania, w którym doszło do pożaru. W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli słoik z zawartością suszu roślinnego oraz nadpaloną wagę elektroniczną. W trakcie dalszego przeszukania natrafili jeszcze na torebki plastikowe z suszem oraz pudełko z tabletkami.

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali w tej sprawie jednego z mieszkańców. Badania zabezpieczonych substancji wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana, a tabletki to ecstasy.

Zatrzymany 28-latek w komendzie na Żeromskiego został przesłuchany oraz usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię