Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, dzięki współpracy policjantami z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji, przejęli blisko 3 kilogramy MDMA. Zatrzymany został też 23-letni obywatel Czech, przy którym znaleziono narkotyki. Zatrzymanemu grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, współpracując z policjantami z Wydziału do spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji, zatrzymali 23-letniego obywatela Czech. Mężczyzna został zatrzymany, gdy w Chałupkach w powiecie raciborskim odebrał z paczkomatu przesyłkę, w której znajdował się worek z przygotowanymi już do sprzedaży tabletkami MDMA. W paczce znajdowała się również substancja służąca do ich produkcji.

Łącznie policjanci zabezpieczyli narkotyki o wadze blisko trzech kilogramów. Zatrzymany 23-latek będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

  1. Łał. Super. Policja zatrzymała plotkę.smiechu warte. Niech się wezmą za polityków,którzy umożliwiają szmuglowanie tony narkotyków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię