Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwo niealimentacji. Mężczyzna, który od dłuższego czasu ukrywał się przed grożącą mu karą więzienia, odpowie również za przestępstwo narkotykowe.

W sobotni poranek (24.10.2020) uwagę policjantów, patrolujących jedną z podzatorskich miejscowości, zwrócił zaparkowany nad brzegiem stawu w Trzebieńczycach, samochód marki Opel Astra na śląskich numerach rejestracyjnych. Mundurowi nie widząc rozstawionego sprzętu wędkarskiego, postanowili sprawdzić powód postoju kierowcy.

W trakcie legitymowania okazało się, że jest to 39-latek bez stałego miejsca zamieszkania, poszukiwany listem gończym za przestępstwo niealimentacji. W związku z powyższym poszukiwany został zatrzymany. Podczas przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli dwa woreczki z zawartością białego proszku, a tester narkotykowy wykazał, że jest to amfetamina.

39-latek został osadzony w jednym z zakładów karnych, gdzie odbywa zaległą karę pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie narkotyków, grozi mu teraz dodatkowa kara do trzech lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię