Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują mężczyzny, który dopuścił się rozboju w sklepie spożywczym. Zamaskowany sprawca zagroził ekspedientce nożem, a następnie zażądał wydania papierosów i alkoholu. Policjanci zabezpieczyli monitoringi z wizerunkiem sprawcy przestępstwa. Jeżeli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją. informację można przekazać anonimowo pod nr tel. 47 811 45 39, kom. 695-881-241 lub numer alarmowy 112.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą sprawę dotyczącą rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do tego przestępstwa doszło 21 lipca około godziny 6:40 w sklepie przy ulicy Lubartowskiej w Lublinie.

Jak z zabranych materiałów zamaskowany mężczyzna wszedł do sklepu z nożem i zażądał od kasjerki wydania paczek papierosów oraz butelki alkoholu. Po zabraniu towaru sprawca oddalił się ulicą, gdzie kamery zarejestrowały jego wizerunek.

Jak ustalili policjanci, był to mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wzrost ok. 190 – 200 cm, sylwetka szczupła. W chwili zdarzenia ubrany był w jasne buty sportowe, długie spodnie dresowe koloru niebieskiego z białymi paskami na bokach, ciemną bluzę. Ponadto na głowie miał czapkę z daszkiem koloru szarego oraz saszetkę typu „nerka” koloru czarnego z jasnym napisem.

Jeżeli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 – telefon 47 811 45 39, kom. 695-881-241 lub numer alarmowy 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię