Archiwum

Dzięki błyskawicznej reakcji piekarskich stróżów prawa nie doszło do tragedii. Mundurowi odnaleźli zaginioną 16-latkę, która chciała targnąć się na własne życie. Dziewczyna próbowała rzucić się pod pędzący autostradom samochód. Policjanci udzielili jej pomocy i przekazali pod opiekę lekarską.

Wczoraj dyżurny piekarskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od zrozpaczonej matki o zaginięciu i próbie samobójczej 16-letniej córki. Natychmiast zadysponował podległe patrole do poszukiwań nastolatki. Chwilę później otrzymał kolejne zgłoszenie dotyczące osoby, która porusza się po autostradzie i chce wbiec pod koła nadjeżdżających pojazdów.

Policjanci z piekarskiej drogówki, którzy pilnie udali się we wskazany rejon autostrady, zauważyli młodą kobietę stojącą przy krawędzi jezdni, która na ich widok zaczęła uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg za dziewczyną, która po zatrzymaniu okazała się zaginioną. Policjanci sprowadzili, młodą desperatkę w bezpieczne miejsce oraz opatrzyli rany powstałe wskutek samookaleczenia. 16-latka trafiła pod opiekę lekarską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię