Kolneńscy policjanci zatrzymali 26–latka, podejrzanego o zniszczenie mienia. Mieszkaniec województwa mazowieckiego wybił szybę w aucie należącym do 44-latka, bo ten zwrócił mu uwagę podczas robienia zakupów. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym, za zniszczenie mienia, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartkowy wieczór, kolneńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z samochodów na stacji paliw przy Małym Płocku została wybita szyba. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali zgłaszającego oraz podejrzanego o zniszczenie mienia, od którego policjanci od razu wyczuli  alkohol. Z relacji poszkodowanego wynikało, że gdy stał w kolejce do kasy na stacji paliw, zwrócił uwagę dwóm stojącym przy kasie mężczyznom, aby pospieszyli się w robieniu zakupów. Gdy wyjeżdżał z parkingu, inny samochód zajechał mu drogę. Wysiadło z niego 4 mężczyzn, z których jeden wybił tylną, prawą szybę w jego samochodzie.

Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 1,5 tysiąca złotych. Okazało się, że za aktem wandalizmu stoi 26-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Zgodnie z kodeksem karnym, za to przestępstwo, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię