Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku poszukują 13-letniej Wiktorii Smuszkiewicz i 15-letniej Martyny Prymas, które 14 listopada br. po skończonych zajęciach szkolnych, nie wróciły do domu i nie nawiązały kontaktu z rodziną. Osoby posiadające informacje na temat miejsca ich pobytu, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku prowadzą poszukiwania zaginionych Wiktorii Smuszkiewicz i Martyny Prymas. 13-letnia Wiktoria Smuszkiewicz ma ok. 166-170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrana w brązową kurtkę do pasa, leginsy, bluza z kapturem biała w paski, granatowe trampki. Posiada przy sobie wiśniową torbę marki Puma. 15-letnia Martyna Prymas ma 170 cm wzrostu. W chwili zaginięcia ubrana w niebieską kurtkę w białą kratę, czarne leginsy, czarne sportowe buty.

Zaginione w dniu 14.11.2017r. ok. godz. 14:30 po zakończonych lekcjach szkolnych w Czerwonaku nie powróciły do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązały kontaktu z rodziną. Z uzyskanych informacji wynika, iż nieletnie przebywają razem i prawdopodobnie udały się do Warszawy. Nieletnie mogą przebywać w towarzystwie dwóch pełnoletnich mężczyzn.

Wszelkie informacje prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czerwonaku pod numerem telefonu 722-29-29-29, do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu 61-84-156-13 lub na telefon alarmowy 997.

Źródło: Wielkopolska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię