Policja wydała komunikat o poszukiwaniach Jakuba Bocheńskiego. Mężczyzna brał udział w szkoleniu, nagle zniknął. Jednocześnie pojawiają się oskarżenia pod jego adresem, a jego partia wykluczyła go ze swoich szeregów.

Jakub Bocheński 22 września 2022 roku między godziną 11 – 13 wyszedł z hotelu „Hilton” przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej zaginiony mężczyzna nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

– wzrost 180 – 182 cm,
– włosy krótkie, koloru ciemnego,
– nos normalny
– uszy normalne
– sylwetka szczupła
– posiada zarost w postaci brody.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe i ciemny sweter. Zaginiony może poruszać się samochodem marki Renault Megane nr rej. KNS 0453N koloru grafitowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-910, 47-83-53-070 lub z numerem alarmowym 112.

Jak informują media, po opublikowaniu komunikatu mężczyzna miał kontaktować się z rodziną. Poszukiwań jednak nie odwołano. Jednocześnie pod jego adresem pojawiły oskarżenia ze strony kobiety, która zgłosiła się na policję, a Nowa Lewica poinformowała, że został w trybie natychmiastowym wykluczony z jej szeregów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię