Na ulicy Krakowskiej w Częstochowie doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna został kilkakrotnie pchnięty nożem, w wyniku czego zmarł. Podejrzewany o dokonanie ataku 28-latek został zatrzymany kilka przecznic dalej, po krótkim pościgu, przez policjantów z wydziału kryminalnego.

Około godziny 12.30 dyżurny komendy miejskiej w Częstochowie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na chodniku przy ulicy Krakowskiej, który prawdopodobnie został pobity. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji i karetkę pogotowia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a po wstępnych oględzinach jego ciała, stwierdzono na nim kilka ran kłutych. Policjanci ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania.

Dosłownie kilkaset metrów od miejsca zdarzenia dostrzegli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. Na widok mundurowych mężczyzna ten zaczął uciekać, jednak po pościgu został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się że to 28-latek, który miał przy sobie nóż, a jego odzież była zakrwawiona. W tej chwili policjanci pod nadzorem prokuratury przeprowadzają czynności na miejscu zdarzenia, ustalana też jest tożsamość ofiary.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię