Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Ząbkach i kursanci Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, podczas wspólnej służby, ujawnili narkotyki. Nerwowe zachowanie młodego mężczyzny zwróciło uwagę mundurowych. Funkcjonariusze podjęli czynności służbowe: wylegitymowali go oraz przeszukali. Okazało się, że 19-latek miał przy sobie torebkę strunową z 9,6 gramów amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach, wspólnie ze słuchaczami Centrum Szkoły Policji w Legionowie, pełnili służbę patrolową na terenie Ząbek. Jadąc ulicami miasta zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Wzbudziło to uzasadnione podejrzenie policjantów, którzy postanowili go wylegitymować. 19-latek cały czas sprawiał wrażenie, że nie wie o co chodzi funkcjonariuszom. Zdradziła go mowa ciała: trzęsły mu się dłonie i łamał się głos. Policjanci przeszukali młodego mężczyznę. Doświadczenie zawodowe nie zawiodło patrolowców z Komisariatu Policji w Ząbkach. W odzieży 19-latka ujawnili torebkę strunową z amfetaminą w ilości 9,6 gramów.

Tego dnia ząbkowscy funkcjonariusze, wspólnie ze słuchaczami Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, zatrzymali właściciela narkotyków. 19-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię