Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie prowadzą czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza policji. Do zdarzenia doszło w dniu 20 marca 2021 roku około godziny 14:30 na terenie Pól Mokotowskich. Każdy, kto posiada informację o zaistniałym zdarzeniu lub przypadkowo, uwiecznił to zdarzenie w formie materiału video proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na warszawskiej Ochocie.

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza policji. Sytuacja miała miejsce 20 marca bieżącego roku na terenie Pól Mokotowskich. W trakcie nielegalnego zgromadzenia publicznego nieznany dotąd sprawca dopuścił się czynnej napaści na funkcjonariusza policji, a następnie będąc osobą zatrzymaną zbiegł z miejsca zdarzenia.

Rysopis mężczyzny: wiek około 45-50 lat, wzrost około 180 cm, sylwetka normalna, twarzą pociągła, duży nos. W chwili zdarzenia ubrany był w długie ciemne spodnie, czarną kurtkę do pasa, na głowie miał czapkę koloru czerwonego.

Rysopis kobiety: wiek około 30-35 lat, wzrost około 170-175 cm, włosy koloru czarnego, sylwetka szczupła, twarz okrągła. Ubrana była w długie ciemne spodnie, fioletową kurtkę do pasa, na głowie czapka koloru siwego, szali koloru różowego.

Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem policjanci publikują na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby publikowane na zdjęciach lub mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem telefon 47 723 93 86 bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię