Stróże prawa z Komisariatu Policji IV w Kielcach zatrzymali w niedzielne popołudnie 29- latka. Mężczyzna z wynajmowanego przez siebie mieszkania wyrzucił telewizor i meble, powodując ich uszkodzenie. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

W niedzielę po godzinie 18 do kieleckich policjantów trafiło zgłoszenie, że przez okno jednego z mieszkań w osiedlu KSM mężczyzna wyrzuca różne przedmioty. Na miejsce natychmiast ruszyli mundurowi z komisariatu przy ul. Śniadeckich. Po chwili okazało się, że z V piętra jednego z wieżowców mężczyzna wyrzucił telewizor, stół z krzesłami, komodę oraz inne przedmioty. W mieszkaniu policjanci zastali 29- latka, który lokum wynajmował od kielczanki. Mężczyzna nie umiał racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania i nie podał powodu, dla którego zniszczył telewizor oraz meble. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 29- latek trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany, gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut niszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię