Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w jednym z mieszkań na osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. Wezwani na miejsce policjanci odnaleźli zwłoki 44 letniego mężczyzny i ranną 36 latkę. Kobieta przewieziona została do szpitala, gdzie niestety zmarła. Przez wiele godzin na miejscu pracowali policyjni technicy. Czynności procesowe wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ustalamy co mogło być przyczyną tragedii.

Wczoraj w jednym z mieszkań na osiedlu Orzeszkowej doszło do tragicznej w skutkach awantury. Informację o krzykach i awanturze WCPR otrzymał  przed godz. 18:00. Kilka minut po zgłoszeniu na miejscu były już służby ratunkowe. W mieszkaniu odnalezione zostały zwłoki 44-letniego mężczyzny oraz ranna kobieta. 36-latka została przewieziona do szpitala. Niestety mimo pomocy medycznej kobiety nie udało się uratować.

Przez wiele godzin na miejscu pracowali policyjni technicy. Czynności procesowe wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ustalamy, co mogło być przyczyną tragedii. Śledztwo prowadzić będzie Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię