archiwum

Zielonogórski policjant z Wydziału Kryminalnego w Wigilię podczas zakupów w centrum handlowym rozpoznał mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. 24-latek, który od czterech lat ukrywał się przed organami ścigania trafił już do aresztu śledczego.

Niejednokrotnie podajemy przykłady naszych kolegów, którzy w czasie wolnym po służbie podejmują interwencje czy zatrzymują sprawców przestępstw. Kolejnym przykładem takiej wzorowej postawy jest działanie policjanta z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, który w Wigilię podczas zakupów w centrum handlowym rozpoznał poszukiwanego i powiadomił dyżurnego jednostki.

24-latek, który był poszukiwany od czterech lat. Ma do odbycia ponad rok kary pozbawienia wolności za przestępstwa udziału w bójce, za łamanie sądowych zakazów oraz za udział w nielegalnym zbiegowisku. Wydano za nim cztery listy gończe.

Dzięki zaangażowaniu zielonogórskiego policjanta, który gdzieś w zanadrzu swojej pamięci miał wizerunek poszukiwanego mężczyzny, a następnie w czasie wolnym potrafił rozpoznać go w tłumie, 24-latek trafił do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze gdzie odbywa karę pozbawienia wolności.

Źródło: lubuska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię