Policjanci z Warszawy namierzyli 62-letniego mężczyznę, który przywłaszczył sobie cztery luksusowe samochody o łącznej wartości blisko 2,3 miliona złotych.

Na początku maja ubiegłego roku policjanci z Ursusa otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu czterech luksusowych pojazdów na łączną kwotę 2 298 000 złotych. Sprawca nie chciał zwrócić leasingowanych pojazdów i unikał kontaktu. Wśród samochodów był między innymi luksusowy mercedes.

W wyniku policyjnych działań udało się odzyskać trzy pojazdy o wartości ponad 1 802 000 złotych. Pierwszy z samochodów został ujawniony już tego samego miesiąca na terenie Wilanowa. Była to sportowa limuzyna warta ponad 848 tysięcy złotych. Kolejny z przywłaszczonych pojazdów odnaleziono na terenie Józefowa w lipcu ubiegłego roku.

Sportowe Porsche ujawniono w tym tygodniu na terenie warszawskiej dzielnicy Włochy. Samochody zostały zabezpieczone i po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności zostały zwrócone właścicielowi. Mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia ruchomego o znacznej wartości. 62-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię