Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bodzentynie w poniedziałkowe popołudnie zatrzymali 27-latka, który jest podejrzany o dokonanie rozboju, do którego doszło pod koniec lipca tego roku. Jego łupem padł telefon komórkowy, motorower oraz 10 złotych. Mieszkaniec gminy Bodzentyn został tymczasowo aresztowany.

W ostatni czwartek lipca do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wpłynęło zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie. Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że 27 – latek grożąc swojemu ojcu nożem, nakazał oddać mu posiadaną gotówkę w kwocie 10 złotych, zabrał jego telefon po czym ranił go ostrzem. Po wszystkim odjechał z miejsca motorowerem, który należał do jego ojca. Agresor ukrywał się przed policjantami do minionego poniedziałku, kiedy to w godzinach popołudniowych został zatrzymany przez bodzentyńskich stróżów prawa. Policjanci odzyskali telefon, motorower oraz pieniądze, które 27 – latek odebrał swojemu ojcu.

Agresor, dobrze znany bodzentyńskim policjantom usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża, za który może mu grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności. Wczoraj mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię