Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni szukają 16-letniej Emilii Lipińskiej. Dziewczyna w sobotę przed 09.00 wyszła z domu do pracy do jednego z gdyńskich hoteli i do tej pory nie wróciła.

W niedzielę około 13.30 do komisariatu zgłosiła się kobieta, która poinformowała o zaginięciu swojej córki. W rozmowie ze zgłaszającą policjanci ustalili, że dziewczyna dzień wcześniej przed 09.00 wyszła z domu do pracy do jednego z gdyńskich hoteli i do tej pory nie wróciła.

Zaginiona 16-latka ma około 166 cm wzrostu, ciemne blond włosy do ramion i jest szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia miała na sobie czarną koszulkę, krótkie jeansowe spodenki i czarne sportowe buty. Dziewczynka miała przy sobie czarny plecak z białymi zamkami.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 16-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Chyloni przy ul. Owsianej 5 w Gdyni, tel. dyżurnego 47-74-21-355 lub pod numerem alarmowym 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię