Częstochowscy policjanci poszukują 19-letniego mieszkańca Częstochowy. Bartosz Lipka wyszedł dzisiaj rano z domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Może poruszać się niebieskim daewoo matizem. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 19-letni mężczyzna wyszedł z domu dzisiaj ok. 7.20 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ma myśli samobójcze. Może poruszać się niebieskim daewoo matizem o początkowych numerach rejestracyjnych SCZ.

Rysopis zaginionego: wzrost 183 cm, waga 62 kg, szczupłej budowy ciała, włosy jasne, proste, z jednej strony głowy podgolone, twarz owalna, oczy koloru brązowego.

Ubiór zaginionego: białe sportowe buty, czarne spodnie, zielona błyszcząca kurtka.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55, Komisariatem V Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 05 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię