Policjanci z komisariatu II poszukują 24-letniego Grzegorza Wojtaś. W dniu 10 października br. około godz. 2:00 mężczyzna wyszedł z lokalu na gdańskim Śródmieściu. Od tego czasu ślad po nim zaginął. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 24-latka, prosimy o kontakt z Policją.

Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony 24-letni Grzegorz Wojtaś ostatni raz był widziany w dniu 10 października 2017 roku około godz. 2:00, gdy wychodził z lokalu na Śródmieściu. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do domu, ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, waży ok. 64 kg, ma krótkie brązowe włosy, twarz owalną i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne jeansowe spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny  lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622  lub pod  numerem alarmowym 997 i 112.

Źródło: KMP Gdańsk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię