Dosłownie chwila nieuwagi wystarczyła, by w pozornie bezpiecznej sytuacji, na nieskomplikowanym odcinku jezdni doszło do kolizji. Jak okazało się, siedząca za kierownicą 25-latka podczas jazdy „tylko na chwilę” spojrzała w trakcie rozmowy na swoją pasażerkę i wówczas straciła panowanie nad autem. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a sprawa kolizji trafi do sądu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 4:30 na ul. Wojska Polskiego. Kierująca skodą 25-latka drogi zjechała na chodnik i uderzyła w bariery ochronne. Jechała z 66-letnią pasażerką, która została zabrana do szpitala na obserwację. Mimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mieszkanka powiatu tłumaczyła policjantom, że podczas rozmowy z pasażerką spojrzała na nią i wówczas straciła panowanie nad autem. Funkcjonariusze zatrzymali 25-latce prawo jazdy. Sporządzili również dokumentację, która trafi do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja, czy kobieta zachowa uprawnienia do kierowania pojazdami.

Żródło: Warmińsko-Mazurska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię