Kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed nagrała niebezpieczne wyprzedzanie kierowcy audi. Do zdarzenia doszło na krajowej „ósemce” w rejonie miejscowości Krasne Stare. 31-latek wyprzedzał nieoznakowany radiowóz i ciężarówkę na zakręcie i wierzchołku lekceważąc także linie i skrzyżowanie. Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Wczoraj, w rejonie miejscowości Krasne Stare, w powiecie monieckim, białostoccy policjanci z grupy Speed zatrzymali do kontroli audi. Kamera ich nieoznakowanego radiowozu zarejestrowała niebezpieczne manewry kierowcy osobówki. Na nagraniu widać, jak wyprzedza nieoznakowany radiowóz i pojazd ciężarowy. Kierowca wykonuje ten manewr na zakręcie i wierzchołku wzniesienia. Siedzący za kierownicą audi mężczyzna zlekceważył także linię podwójnie ciągłą i skrzyżowanie. Nie zdawał sobie sprawy, że w jednym z wyprzedzanych samochodów jadą policjanci ze Speedu. Jego niebezpieczna jazda mogła zakończyć się tragicznie. Chwilę później kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej. Policjanci ukarali 31-latka mandatem karnym w wysokości 1000 złotych. Mundurowi zatrzymali również kierowcy dowód rejestracyjny za stan techniczny samochodu.

Kierowco! Pamiętaj, że na drodze nie jesteś sam. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię