Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Bemowizna gm. Braniewo. 20-letni kierowca opla vectry, po wyprzedzeniu na łuku drogi samochodu, nie zapanował nad swoim autem i wracając na swój pas uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak silna, że samochód został rozerwany na fragmenty. Na miejscu zginął kierujący oraz jego 19-letni pasażer.

Braniewscy policjanci pracowali wczoraj (28.11.2017) na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło o godz 13:00. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący osobowym Oplem Vectrą 20-letni mieszkaniec gm. Płoskinia, wyprzedzał na łuku drogi inny pojazd. Gdy wrócił na swój pas samochód, z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak silna, że samochód został rozerwany na fragmenty.

Prawdopodobną przyczyną tragedii była nadmierna prędkość z jaką młody kierowca prowadził pojazd. 20-latek uprawnienia do kierowania posiadał dopiero od 2 miesięcy. Na miejscu zginął również 19-letni pasażer auta.

Źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię